O mnie

Witaj!
DSC_2492ssMam na imię Olga i pochodzę z Górnego Śląska

Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji i spędzam wiele godzin przed komputerem pisząc kolejne maile i wpatrując się w komórki Excela. Szare boksy i sterylność nowoczesnego biurowca wieją nudą i monotonią. Dlatego od czasu do czasu staram się kreatywnie spędzać wolny czas. Odkąd w moim życiu pojawiła się lustrzanka, fotografia stała się moją pasją i hobby. Robienie zdjęć sprawia mi wiele radości, wciąż pracuje nad tym  aby moje zdjęcia i efekt końcowy odzwierciedlał to co sobie wymyśliłam.

Fotografię łącze z miłością do podróżowania. Wiadomo, czas i finanse nie zawsze pozwalają na zbyt częste wojaże, jednak pobyt w nowych i ciekawych miejscach skutecznie ładuje „tzw. bateryjki” i motywuje do dalszego działania, dlatego staram się wyjeżdżać jak najczęściej. Uwielbiam uczucie, kiedy miejsce o którym czytałam, czy oglądałam na ekranie telewizora /komputera widzę na własne oczy.

Mam kilka marzeń podróżniczych, które mam nadzieję kiedyś zrealizować, póki co z przyjemnością zaznaczam na swojej mapie kolejne miejsca, które miałam szczęście zobaczyć.

Niedawno kupiłam mieszkanie, dlatego znajdziesz tu też wpisy dotyczące wystroju wnętrz. Bardzo lubię oglądać ciekawie urządzone mieszkania, szczególnie kiedy pomieszane są w nim różne style i wykorzystane meble z tzw. odzysku.

Podziwiam utalentowanych i kreatywnych ludzi, dlatego będę też z wami dzielić się linkami do ciekawych miejsc w sieci, które odkrywam niemal każdego dnia.

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga!

Reklamy